Realitní portál pro Vás ... Inzerce zdarma pro RK i vlastníky nemovitostí

Prodej i pronájem, spolubydlení, pozemky, chaty, domy, byty na Inzeruj Reality!

  Vložení inzerátu zdarma
  Editace inzerátu
  Smazání inzerátu
  Nabídka
  Poptávka
  Prodej
  Pronájem
  Dražby
  Výměna
  Apartmány
  Byty 1+ 0 -- 1+1
  Byty 2+KK - 2+1
  Byty 3+KK - 3+1
  Byty 4+KK - 4+1
  Byty 5+KK a větší
  Spolubydlení
  Domy a vily
  Památkové objekty
  Rekreační objekty
  Pozemky k bydlení
  Zahrady, pole, lesy
  Vodní plochy
  Garáže a stání
  Mobilní objekty
  Komerční areály
  Komerční pozemky
  Hotely, penziony
  Herny, restaurace
  Skladové prostory
  Výrobny, dílny
  Kancelářské prostory
  Prodejny, obchody
  Salóny pro tělo
  Ostatní reality
   
  Hypotéky a úvěry
  Advokacie a právo
  Odhady nemovitostí
  Realitní kanceláře
  Správa nemovitostí
   
  Řemeslné práce
  Stavební materiál
  Stroje, míchačky
  Stěhování
  Zakázky na klíč
  Projekty
  Architekti
Euro kalkulačka
  O serveru
  Nápověda
  Podmínky využívání služeb
  Reklama
  Provozovatel kontakt
 

prodej bytu 2+1, Teplice

12.08.2020    21:13  

 Nabídka   Prodej   Teplice   Byty 2+KK - 2+1

 
Velmi rádi Vám tímto nabízíme dvoupokojový byt v družstevním vlastnictví, který se nachází ve výborné lokalitě lázeňského města Teplice - ul. Vrázova. Zámecká zahrada je na dosah ruky, stejně jako centrum města. Výborná občanská vybavenost, včetně školy, školky, obchodů, kaváren a restaurací, parkoviště a zastávky MHD - vše ihned před domem. Výborný stav bytu, po celkové a nákladné rekonstrukci v roce 2013 (a následné částečné renovaci). Celková plocha bytu - 52 metry čtverečné, dva prostorné pokoje, kuchyň zvlášť, předsíň a koupelna s WC. K bytu patří 2 sklepní kóje. Třetí patro cihlového domu, který je také ve výborném stavu (plastová okna, zateplení, fasáda, střecha). Krásná dřevěná podlaha v ložnici a obývacím pokoji, topení pomoci nových gamatů, ohřev vody pomoci bojleru. V případě potřeby pro Vás rádi zařídíme nejvýhodnější financování, pomoc se stěhováním, či jakoukoli jinou službu spojenou s koupi této výborné nemovitosti. Doporučujeme! Cena - 880.000,- Kč.

Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím dodán, proto uvádíme třídu G.
 Teplice
 Cena: 880.000
 David Gerts
 777504077
 info@azhur.eu
 

 
Editovat | Smazat | id 77270 | Zobrazeno 31x  

 prodej bytu 2+1, Teplice

03.09.2020    21:11  
 Nabídka     Prodej     Teplice     Byty 2+KK - 2+1
REZERVOVÁNO-Rádi bychom Vám nabídli krásný, rekonstruovaný, dvoupokojový byt o celkové ploše 55 m2, který se nachází v perfektní lokalitě lázeňského města Teplice - ul. Křížkovského, Šanov. Výborný stav bytu, lokalita i stav domu (zateplený, nová plastová okna, interiér i exteriér rekonstruované). Byt je družstevní, družstvo Mír. Topení i ohřev vody pomoci plynového kotle/bojleru, náklady na bydlení nejsou vysoké. Byt se dá velmi výhodně pronajímat, s čímž Vám rádi pomůžeme, stejně jako se stěhováním, či jakoukoli jinou službou spojenou s koupi této skvělé nemovitosti. Byt se prodává nevybavený. Perfektní občanská vybavenost, včetně obchodu, restaurace, školy i školky v pěší dostupnosti, parkoviště přímo před domem. Zavolejte a sjednejte si nezávaznou prohlídku! Cena - 1.000.000,- Kč.

Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím dodán, proto uvádíme třídu G.
Cena:  1.000.000  

 prodej bytu 2+1, Teplice

02.08.2020    12:09  
 Nabídka     Prodej     Teplice     Byty 2+KK - 2+1
Rádi Vám nabízíme k prodeji dvoupokojový byt v nejlepší lokalitě lázeňského města - Teplice - centrum, ul. Alejní. Byt je připraven k rekonstrukci dle Vaších představ. Celková plocha - 48+7 metrů čtverečných, 2+1+L (ložnice, obývací pokoj, kuchyně, prostorná lodžie). Perfektní občanská vybavenost - 2 nová nákupní střediska, Kaufland, nejrůznější obchody, restaurace, kavárny, několik škol i školek, vše ihned před domem. 12. patro, nádherný výhled, v domě jsou 2 nové výtahy, z nichž jeden je nákladní. Dům je ve výborném stavu - nová fasáda, zateplení, plastová okna. Pokud hledáte bydlení přímo v centru Teplic, doporučujeme! Byt se dá také velmi výhodně pronajímat s výbornou výnosnosti. Cena - 799 000 korun + přepis na družstvu. Sleva v případě rychlého jednání a vážného zájmu samozřejmosti. Rádi Vám pomůžeme s financováním, rekonstrukci, stěhováním, či jakoukoli jinou službou, spojenou s koupi bytu.
Cena:  799.000  

Problémy nebo návrhy na zlepšení stránek pište zde
© 2007-2020 Inzeruj Reality