Realitní portál pro Vás ... Inzerce zdarma pro RK i vlastníky nemovitostí

Prodej i pronájem, spolubydlení, pozemky, chaty, domy, byty na Inzeruj Reality!

  Vložení inzerátu zdarma
  Editace inzerátu
  Smazání inzerátu
  Nabídka
  Poptávka
  Prodej
  Pronájem
  Dražby
  Výměna
  Apartmány
  Byty 1+ 0 -- 1+1
  Byty 2+KK - 2+1
  Byty 3+KK - 3+1
  Byty 4+KK - 4+1
  Byty 5+KK a větší
  Spolubydlení
  Domy a vily
  Památkové objekty
  Rekreační objekty
  Pozemky k bydlení
  Zahrady, pole, lesy
  Vodní plochy
  Garáže a stání
  Mobilní objekty
  Komerční areály
  Komerční pozemky
  Hotely, penziony
  Herny, restaurace
  Skladové prostory
  Výrobny, dílny
  Kancelářské prostory
  Prodejny, obchody
  Salóny pro tělo
  Ostatní reality
   
  Hypotéky a úvěry
  Advokacie a právo
  Odhady nemovitostí
  Realitní kanceláře
  Správa nemovitostí
   
  Řemeslné práce
  Stavební materiál
  Stroje, míchačky
  Stěhování
  Zakázky na klíč
  Projekty
  Architekti
Euro kalkulačka
  O serveru
  Nápověda
  Podmínky využívání služeb
  Reklama
  Provozovatel kontakt
 

prodej činžovního domu, Teplice

22.02.2020    16:17  

 Nabídka   Prodej   Teplice   Domy a vily

 
Velmi rádi Vám nabízíme výnosný činžovní dům, který se nachází v nejlepší Teplické lokalitě - Šanově, ul. Elišky Krásnohorské. Dům je v perfektním stavu, v celém domě plastová okna, vstupní dveře též plastové. Interiérové a vstupní dveře do bytů jsou ze dřeva, kromě interierových dveŕí v prvním bytě. Osvětlení na dálkovè ovládání, možno zaktivovat již zabudovaný alarm, branka, brána na dálkové ovládání. Kamenné zdi, kovový plot. Pozemek nad zahradou možný ke koupi. Dům je rozdělený na následující jednotky: BYT PŘÍZEMÍ: 70 m2, kuchyně, obývák, ložnice, sauna, koupelna velká se sprchovým koutem, samostatné WC se sprškou, malá úložná místnost, chodbička. BYT 1. PATRO: 150 m2, kuchyně, obývák (velký, 54 m2 - možno rozdělit na 2 místnosti), ložnice, pokoj, koupelna včetně WC se sprškou, vana, chodba, špajz, teráska - vstup přes hlavní vchod do domu a ze zahrady, přimý vstup na zahradu ze zadní chodbičky. BYT 2. PATRO: 150 m2, identický s 1. patrem: kuchyně, 2 pokoje, obývák, ložnice, koupelna včetně WC, bidet, vana, chodba, špajz, terasa - přístup z kuchyně a ze zahrady - vstup přes hlavní vchod di domu a přes terasu ze zahrady. Byty jsou zcela vybaveny, včetně nejen kvalitního nábytku a techniky, ale i nádobí a povlečení. PŮDA: 150 m2, identická rozloha jako 1. a 2. patro, momentálně není využívána k bydlení, slouží jako skladiště. Projekt na přestavbu na bytovou jednotku již zpracován - k dispozici. ZAHRADA: bazén oválný s pískovou filtrací 6x3x1,5 m, sprcha s teplou vodou. Výborná příležitost pro investici, byty se dají pronajímat krátkodobě i dlouhodobě, stabilní, vysoká ziskovost. Nejlepší lokalitě ve městě, velmi tichá, klidná, zelená, perfektní občanská vybavenost, pěší dostupnost do centra města. Doporučujeme prohlídku! Cena - 11.700.000 korun českých. Očekávaná výnosnost domu okolo 7 procent ročně!
 Teplice
 Cena: 11.700.000
 David Gerts
 777504077
 info@azhur.eu
 

 
Editovat | Smazat | id 76923 | Zobrazeno 11x  

 Rodinný dům ul.Havlíčkova Teplice

29.01.2020    12:17  
 Nabídka     Prodej     Teplice     Domy a vily
Hledáte skvělou investici jako koupě bytového domu v lukrativní části města Teplice? Pak je zde bytový dům v části Bystřany. Dům ležící nedaleko centra města a přitom v klidné části má k dispozici 5 bytových jednotek a jsou zde mnohá využití nemovitosti, například jako penzion nebo jen na pronájem bytů či celého domu s obrovským výnosem. Bytové jednotky jsou na sobě naprosto nezávislé, každý má vlastní sociální zařízení a kuchyňskou linku. 4 byty (2+1, 1+1, 2kk, 1+1) jsou po rekonstrukci a jeden největší 4+1 v přízemí se započatou rekonstrukcí. Materiál na rekonstrukci již nakoupen. Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Je zde nová zateplená střecha, výměna všech oken, nové rozvody vody a plynu, nové plynové kotle, kompletní rekonstrukce podkroví. Nové bojlery na ohřev vody, nové vchodové dveře a nové dveře do všech bytů. Rovněž proběhly vnitřní rekonstrukce omítek, podlahy v kombinaci PVC a dlažba. K domu náleží pozemek s garáží. Do centra města Teplice 1,5km. V této části Teplic je veškerá občanská vybavenost.

Cena:  6.539.000 kč  

 Rodinný dům Karla Aksamita Teplice

24.10.2019    13:07  
 Nabídka     Prodej     Teplice     Domy a vily
Hledáte vilu nedaleko centra a současně bydlení v klidu bez hluku města? Zajímá Vás dvougenerační bydlení, nebo bydlet a podnikat současně v jednom domě? Nebo jen chcete větší dům za rozumnou cenu? Pak je zde pro Vás v nabídce třípodlažní vila v ulici Karla Aksamita v Teplicích.
Dispozice domu:
1NP – Velký obývací pokoj, kuchyně, technická místnost a WC
2NP – Dva pokoje s terasou a příprava na velkou koupelnu
3NP je rozděleno do dalších dvou podlaží a je spojeno schodištěm. Jsou zde 3 další pokoje a koupelna.
Německá vila v Teplicích dispozičně řešena jako 6+1 s užitnou plochou 270m2 prošla částečnou rekonstrukcí. Všechna okna jsou vyměněna za plastová. 4 pokoje jsou po celkové rekonstrukci. Započata rekonstrukce je i v obývacím pokoji v přízemí. V dalším poschodí jsou 2 velké pokoje a je zde příprava na velkou koupelnu. Součástí jednoho z pokojů v poschodí je terasa s výhledem na zahradu a Krušné hory. V dalších dvou podlažích je již rekonstrukce pokojů i koupelny hotová a jsou plně obyvatelné. Součástí nemovitosti je i jedno podzemní podlaží skládající se ze 3 sklepů. Dva z nich možno využít jako prostory k podnikání s vlastním vstupem nebo menší bytovou jednotku. K vytápění domu slouží plynový kombinovaný kotel. Současně jsou v přízemí krbová kamna pro vytápění i příjemnou atmosféru. Samozřejmostí je napojení domu na dálkový vodovod a veřejnou kanalizaci. Dům leží na pozemku o rozloze 550m2, z něhož činí 350m2 zahrada. Zde je dostatek místa na parkování několika vozidel i rekreačního využití včetně grilování s přáteli i aktivity pro děti. Na pozemku leží rovněž prostorná garáž.
Do centra města 5 minut. Vzhledem k tomu, je zde veškerá vybavenost k pohodlnému bydlení.
Cena:  4.259.000 kč  

Problémy nebo návrhy na zlepšení stránek pište zde
© 2007-2020 Inzeruj Reality