Realitní portál pro Vás ... Inzerce zdarma pro RK i vlastníky nemovitostí

Prodej i pronájem, spolubydlení, pozemky, chaty, domy, byty na Inzeruj Reality!

  Vložení inzerátu zdarma
  Editace inzerátu
  Smazání inzerátu
  Nabídka
  Poptávka
  Prodej
  Pronájem
  Dražby
  Výměna
  Apartmány
  Byty 1+ 0 -- 1+1
  Byty 2+KK - 2+1
  Byty 3+KK - 3+1
  Byty 4+KK - 4+1
  Byty 5+KK a větší
  Spolubydlení
  Domy a vily
  Památkové objekty
  Rekreační objekty
  Pozemky k bydlení
  Zahrady, pole, lesy
  Vodní plochy
  Garáže a stání
  Mobilní objekty
  Komerční areály
  Komerční pozemky
  Hotely, penziony
  Herny, restaurace
  Skladové prostory
  Výrobny, dílny
  Kancelářské prostory
  Prodejny, obchody
  Salóny pro tělo
  Ostatní reality
   
  Hypotéky a úvěry
  Advokacie a právo
  Odhady nemovitostí
  Realitní kanceláře
  Správa nemovitostí
   
  Řemeslné práce
  Stavební materiál
  Stroje, míchačky
  Stěhování
  Zakázky na klíč
  Projekty
  Architekti
Euro kalkulačka
  O serveru
  Nápověda
  Podmínky využívání služeb
  Reklama
  Provozovatel kontakt
 

2+1 Kamenná Chomutov

24.10.2019    13:13  

 Nabídka   Prodej   Chomutov   Byty 2+KK - 2+1

 
Je zde nabídka prodeje většího bytu 2+1 v družstevním vlastnictví v ulici Kamenná v Chomutově. Panelový dům je po kompletní revitalizaci, to znamená zateplení s moderní fasádou, plastová okna, střecha i rozvody vody a odpadů. Samotná bytová jednotka je nadstandardně velká a se svými 60m2 nabízí kuchyň s původní zachovalou linkou, umakartové jádro s vanou, prostornou chodbu k vestavěným skříním a dvě místnosti. U jedné z místnosti je prostorná lodžie. Na podlahách původní PVC. Byt se nachází ve druhém poschodí, kam Vás doveze moderní eurovýtah. Součástí bytu je sklepní kóje. V blízkosti domu se nachází veškerá vybavenost včetně nákupních center, školy, školky, MHD zastávky i Chomutovského Zooparku. Parkování u domu i ve večerních hodinách. Nízké náklady na bydlení. Byt vhodný jako investice. Více foto interiéru na vyžádání.
 Chomutov
 Cena: 609.000 kč
 Lukáš
 604109107
 bursik.obchod@seznam.cz
 

 
Editovat | Smazat | id 76570 | Zobrazeno 243x  

 2+1 Chomutovská Kadaň

31.10.2019    13:20  
 Nabídka     Prodej     Chomutov     Byty 2+KK - 2+1
Je zde exklusivní nabídka bytu v osobním vlastnictví v královském městě Kadaň. Bytová jednotka 2+1 o velikosti 55m2 nacházející se ve třetím podlaží sedmipodlažního panelového domu prošla v roce 2019 celkovou rekonstrukcí. Původní kuchyňská linka byla odstraněna a nahrazena novou. Polozděné jádro, kde je nyní elektřina v mědi, je vybaveno sprchovým koutem a keramickým obkladem. Rovněž nový obklad dostalo samostatné WC. V celém bytě jsou položeny nové plovoucí podlahy. Všechny vnitřní dveře prošly renovací. Nové jsou v celém bytě i zásuvky a vypínače. Nic nebrání okamžitému nastěhování. Lze ovšem využít i jako výhodnou investici vzhledem k nízkým nákladům na bydlení. U většího pokoje je rovněž lodžie opatřena ochranou sítí. Samozřejmostí je sklepní kóje. Do centra krásného města Kadaň je 5 minut pěšky. Řeka Ohře, protékající městem, nabízí mnoho zajímavých aktivit včetně procházek po nábřeží Maxipsa Fíka, rovněž pro cyklisty je zde spousta cyklostezek. Dům, ve kterém se byt nachází , má v těsné blízkosti zastávku MHD, nákupní centra, školu i školku i sportovní vyžití.
Cena:  739.000 kč  

 2+1 Kamenná Chomutov

15.10.2019    13:08  
 Nabídka     Prodej     Chomutov     Byty 2+KK - 2+1
K prodeji byt 2+1 v družstevním vlastnictví ve 3. podlaží panelového domu v ulici Kamenná v Chomutově. Dům je po revitalizaci, zateplení, plastová okna, rozvody, vody i odpadů, nová střecha. Výměna výtahové kabiny 07/2020. Vchod velmi čistý. Byt o velikosti 61m2 je v původním, ale zachovalém stavu. Jádro umakartové. K jedné z místností náleží lodžie. Jednoduchou přestavbou možno předělat na 3+1. Vhodné na investici i k rekonstrukci. V blízkosti veškerá občanská vybavenost včetně Chomutovského Zooparku, zastávky MHD, školy i školky. Parkování u domu.
Cena:  459.000 kč  

Problémy nebo návrhy na zlepšení stránek pište zde
© 2007-2020 Inzeruj Reality